دانستنی های عطر

عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر ۲۰۲۱

اولین باری که عطر جدید ستون مردانه سالواتوره فرگامو به نام Ferragamo به نام من در سال ۲۰۱۹ ارائه شد ، خیلی تحت تأثیر قرار نگرفتم. من که طرفدار مطلق این برند بودم ، انتظارات من نسبت به رایحه ای در همان خانواده  بلو د شنل و ساواج دیور ، فقط با پیچ و تاب های جزئی ، بیشتر بود. در واقع بطری خیره کننده و تأثیرگذار بود. حتی برای مخاطبان جوانی که برند قصد داشت آن را هدف قرار دهد بسیار بالغ بود. اما به هر حال ، گرچه رایحه خوبی بود ، اما اثری از من باقی نگذاشت.

Ferragamo Intense Leather Salvatore Ferragamo for men 2 - عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر 2021

اخیراً اخبار مربوط به جناح جدید فرگامو را دیدم ، این بار با نام عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر. رابطه خوبی با این خانه ایتالیایی داشتم و با توجه به اینکه در کشور من به دلیل همه گیری همه فروشگاه های عطر تعطیل است ، من یک نمونه را درخواست کردم. آنها به روشی متین ، گرم و مهربانانه که از ویژگی های فراگامو است ، یک بطری برای من ارسال کردند. حتی از اولی زیباتر بود. منشور مربع معماری با علامت gancino در بالا و پایین در سایه آبی تیره تر رنگ آمیزی شده است. در واقع ، فرگامو با اشاره به رنگهای بلو د شنل و دیور ساواج و همچنین خانواده گسترده ای که همه مارک های بزرگ ایجاد کرده اند ، به عنوان “رایحه ای آبی” ساخته شده است (عطر ورساچه پورهوم دیلن بلو ، عطر ایو سن لورن وای…) ؛ فکر می کنم اکنون می توانیم به این عطرهای مدرن معطر “عطرهای آبی” بنامیم. بنابراین ما فجر ، فوره معطر ، فوره آبی داریم. قبول داری؟

الموندو
معرفی عطر زنانه لوکسیتان پروانس رز کالیسون 2020

Ferragamo Intense Leather Salvatore Ferragamo for men 4 - عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر 2021

بله ، بطری آبی تیره تر و حتی خیره کننده تر است. این واقعاً یک مجسمه عالی است که نگاه کردن به من لذت زیادی می برد. اما آب داخل آن تیره تر است و نه تنها از نظر بصری. این بهبود عطر ستون است و این بار ، بله ، تحت تأثیر قرار گرفتم و بسیار زیاد.

Salvatore Ferragamo – Ferragamo Intense Leather

عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر

عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر مانند کارهای یک گرایش دهنده است که دو یا سه گرایش عمده در عطر سازی مردانه معاصر را شناسایی کرده و تصمیم به ترکیب آنها گرفته است. در داخل این بطری ، بوی DNA از عطر هوگو بوس باتلد ، دیور ساواج ، عطر بلو د شنل و عطر ادکلن تام فورد توسکان لدر تام فورد را می شنوم که در ساختار قبلی فرگامو ترکیب شده است. میدونی چیه؟ این همه منطقی است و در واقع کارساز است!

Ferragamo Intense Leather Salvatore Ferragamo for men 3 - عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر 2021

بالا: ماندارین ، فلفل صورتی ، جوز هندی

قلب: گل سوسن ، زنبق ، سیب آنورکا

پایه: مشک ، خزه بلوط ، نت های خاکی ، چرم

از هوگو بوس باتلد ، فراگامو اینتنس لدر توافق تازه و پویای سیب ، یعنی این سیب شیرین ، میوه ای خاص از ایتالیا را بدست آورد. این یک ترکیب عالی برای ساختار معطر ، کهربا است. از ساواج و بلو ، نت های مریم گلی ، و همچنین سایر مواد معطر و چوب ، با عنصر مهم آمبروکسان مخلوط می شوند. تا الان ، همه اینها منطقی است. سرانجام ، و پیچ و تاب عمده ، دارای یک خشک شدن است که در اطراف سازگار چرمی با مولکول کلاسیک ایزوبوتیل کوئینولین ساخته شده است ، که در چرخه توسکان بسیار زیاد مصرف شده است. در واقع ، سالواتوره فرگامو یک خانه کالاهای چرمی از توسکانی است. بنابراین ، هیچ چیز در اینجا تصادفی نیست.

الموندو
عطر مارک جاکوبز دیزی او سو اینتنس 2021

Ferragamo Intense Leather Salvatore Ferragamo for men 5 - عطر سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر 2021

کل ترکیب و مطابقت روند برای عاشق جوان فرگامو کاملاً مشخص است و با دقت تنظیم شده است ، بنابراین نتیجه نهایی به خوبی کفش فرگامو ساخته شده است. هیچ نقصی در این ترکیب وجود ندارد. از نظر فنی عالی است و از نظر سفر بویایی ، یک تکامل خوب ارائه می دهد. ابتدا بسیار بافتی است ، با نارنگی و مریم گلی به این گازهای پرانرژی و پرانرژی انتقال می دهد ، با تنهایی خاکی و تلخ و شیرین که به خوبی با مولکول های تأثیرگذار کار می کنند. بعداً ، سیب یک انتقال آبدار به جنگل ، کهربا و چرم ایجاد می کند. این یک امضای بسیار مدرن است ، و چیزی که دوست ندارد آن را دوست داشته باشید. همچنین بسیار رایج است و جای تعجب ندارد. اما مرحله آخر رایحه پیچ و تاب می بخشد ، و این چرم تلخ و سبز از طریق امضا طنین انداز می شود. رایحه ای که قبلا فقط یک عطر “آبی” دیگر با پیشرفت فنی بسیار خوب بود ، به رایحه ای تیره تر ، عمیق تر و بالغ تبدیل می شود که می تواند طیف مصرف کنندگان این محصول را باز کند.

فراگامو اینتنس لدر می گوید که شما می توانید یک چیز واقعی و امتحان شده را توسعه دهید و آن را پیچ و تاب کنید ، در نتیجه یک عطر جالب و بسیار تجاری بدست آوری.

Salvatore Ferragamo – Ferragamo Intense Leather

محصولی شیک و جذاب که در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شده است. این عطر توسط برندی مطرح به نام سالواتوره فراگامو به بازار عرضه شد و در دسته عطر های رایحه های چرمی قرار می گیرد. از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به نارنگی ماندارین، سالویا اسکلاریا، فلفل صورتی ، زنبق ، گل برف ، سیب سرخ ، مشک ، خزه درخت بلوط ، چرم ، خاک زمین اشاره کرد.

الموندو
معرفی عطر ادکلن مردانه فراگامو اینتنس لدر 2021

اسانس اولیه : نارنگی ماندارین سالویا اسکلاریا فلفل صورتی

اسانس میانی : زنبق گل برف سیب سرخ

اسانس پایه : مشک خزه درخت بلوط چرم خاک زمین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *