دانستنی های عطر

ون کلف اند آرپلز عطر نیو ارکید لدر و عود بلانک

ون کلف اند آرپلز: عطر نیو ارکید لدر و  عطر عود بلانک
عطرهای جدید ۲۰۲۱
توسط  الموندو

ون کلف اند آرپلز دو رایحه جدید به کالکشن اکسترا اوردینر اضافه کرد که در سال ۲۰۰۹ شروع شد. آنها ارکید لدر و عود بلانک هستند. عود بلانک در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد. با این حال ، اخیراً راه خود را به برخی از بازارها رساند. اورکید لدر جدیدترین عطری است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد.

عطر ادکلن ون کلف اند آرپلز عود بلانک

Oud Blanc Van Cleef & Arpels for women and men

در مسیر سانتال بلانک ، ون کلف اند آرپلز اکنون عود بلانک را رونمایی می کند و یک تفسیر دوباره خیره کننده از آن چوب افسانه ای ارائه می دهد که ما به اشتباه تصور می کردیم دیگر هیچ رازی در آن وجود ندارد.عود بلانک یک نسخه بازسازی شده از عود نیست: یک کشف مجدد است. این چوبی شرقی که در نسخه ای لاکی سفید از بطری امضا شده ارائه شده است ، چشم اندازی شگفت انگیز و شفاف از آن چوب با مزاج قوی ارائه می دهد. عطرساز آن فلیپو راز خود را به ما نشان می دهد: “برای نزدیک شدن به عود به روشی منحصر به فرد ، من از آنچه که هنگام سوختن اتفاق می افتد الهام گرفتم. دودی گرم ، سفید و پوشاننده از غبار و رمز و راز را خارج می کند. من سعی کردم بوی این دود را که در همان زمان گرم ، ملایم و شفاف است دوباره ایجاد کنم. ”

الموندو
عطر ادکلن بت هوماین له لیکویید ایمجینر

آوورد گرانبهای عود که با یک نت خوب از خرما گره خورده است ، با گل رز ترکی لطیف و مخمل مخلوط می شود. وانیل به ترکیب ظاهری شیرین و خامه ای می بخشد ، در حالی که کندر هرج و مرج را به وجود می آورد و جنبه های بافت دار و دودی آن را به کار می گیرد. گرمای به وجود آمده با نوازش سرد مشک سفید آلدهیدیک تضاد چشمگیری ایجاد می کند. احساس ابر از دود گرم و مجلل عود زنده می شود.

 

Oud Blanc Van Cleef Arpels for women and men - ون كلف اند آرپلز عطر نيو اركيد لدر و عود بلانك

 

برند ون کلیف اند آرپلز
عطار آن فلیپو
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی رایحه های چوبی
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای آقایان و بانوان
اسانس اولیه مشک ، وانیل ، رز ، آلدهید ، روایح دودی، عود

عطر ادکلن ون کلف اند آرپلز عارکید لدر

Orchid Leather Van Cleef & Arpels for women and men

ارکید لدر که به افتخار ارکیده گرانبهایی که غلاف وانیل تولید می کند ، نامگذاری شده است ، ما را به سفری خیالی می برد. ون کلف اند آرپلز با ارکید لدر تفسیری منحصر به فرد از چرم ارائه می دهد که توسط عطرساز جولین راستکینت ساخته شده است. عطرساز توضیح می دهد: “برای ایجاد اولین چرم در کالکشن اکسترا اوردینر ، تصمیم گرفتم با کاوش در لهجه های ظریف چرمی گیاهان ، به شیوه دیگری به این نت کلاسیک نزدیک شوم.” “من بلافاصله cistus را انتخاب کردم که شامل یک نت چرمی مشکی و نفیس است. سپس وانیل مطلق به عنوان یک انتخاب واضح ظاهر شد ، با انعطافات تند و کمی حیوانی که چرم گرم را به یاد می آورد. “

الموندو
عطر ادکلن کالوین کلین سی کی وان سامر 2021

سیستوس که از حوضه مدیترانه سرچشمه گرفته است ، قرن ها در عطرسازی استفاده می شده است. در مصر باستان ، مانند مقدس و بخور مقدس تلقی می شد. سیستوس که از تابستان جمع آوری می شود ، بوی غلیظی را منتشر می کند که در آن صورت چرمی با رنگهای کهربا و چوب آمیخته می شود. رایحه ای بافت دار که در قلب چرم ارکیده ، عمق کامل آن را نشان می دهد هنگامی که با لهجه های شیرین و گرم وانیل مطلق ترکیب شده است.

غلاف های گیاه گرانبهای وانیل – تنها ارکیده ای که می تواند میوه بدهد – چیده شده اند خشک می شوند تا عطر و طعم غنی آنها آشکار شود.پس از چند ماه ، غلاف ها انواع نت های چوبی ، دودی و شبیه تنباکو را بیرون می دهند. هنگامی که با سیستوس ترکیب می شوند ، حیواناتی ترین نت های آنها به صورت جادویی بیان می شود.

بنابراین ، چون یک نقاش از رنگدانه ها برای ایجاد توهم از دنیای واقعی استفاده می کند ، ژولین راسکینت سیستوس و وانیل را با هم ترکیب کرد و باعث ایجاد یک چرم گیاهی فریبنده شد. این نت پاکت انگیز با بخور اسرارآمیز و یک ترکیب تند و شیرین آلو و هل برجسته می شود تا اکسیری قوی و تصفیه شده به دست آورد.

Orchid Leather Van Cleef Arpels for women and men - ون كلف اند آرپلز عطر نيو اركيد لدر و عود بلانك

 

برند ون کلیف اند آرپلز
عطار جولین راستکینت
طبع گرم
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی شرقی ادویه ای
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای آقایان و بانوان
اسانس اولیه وانیل ، هل ، لابدانیوم، روایح دودی، آلو
الموندو
معرفی عطر زنانه کارولینا هررا وری گود گرل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *