دانستنی های عطر

شوارتزوز و سون J.F

شرکت آلمانی J.F. Schwarzlose Söhne در سال ۱۸۵۶ توسط سازنده سازهای موسیقی Joachim Friedrich Schwarzlose به عنوان یک تجارت داروسازی خانوادگی برای پسرانش تأسیس شد. با این حال، با گذشت زمان، پسران وی علاوه بر داروخانه خانوادگی در Markgrafenstrasse 9 در برلین، یعنی تجارت ایجاد عطرها تجارت خود را ایجاد کردند.

News from J.F. Schwarzlose Berlin Tradition Quality Since 1856 - شوارتزوز و سون J.F

این خانواده در بین شخصیت های امپریالیستی و سلطنتی شهرت خوبی کسب کرد، از رکود بزرگ جان سالم به در برد و دو جنگ جهانی را تحمل کرد. با این حال، شرکت J.F. Schwarzlose (مانند بسیاری از شرکتهای آلمانی در آن دوره) پس از جنگ جهانی دوم متلاشی شد و در سال ۱۹۷۶ به عنوان ناپایدار اعلام شد و تنها بایگانی ها و خاطرات زیادی را پشت سر گذاشت.

J.F. Schwarzlose Söhne - شوارتزوز و سون J.F

در نوامبر ۲۰۱۲، این مارک آلمانی با رونمایی از چهار عطر با الهام از عطرهای کلاسیک خانه بازسازی شد و به بازار عرضه شد اما در رابطه با عطر ورونیک Nyberg به منظور جلب توجه مصرف کننده مدرن طراحی شده است. عرضه عطر ۲۰ | ۲۰، یک گل تند با پاتولی غالب، خیلی خوب عمل می کند، همانطور که مارک آن را ترجیح می دهد، و چون ما در حال گذر از این شرایط دشوار هستیم، تمرکز اصلی این شرکت برای سال ۲۰۲۰ است.

بطری های عطر توسط J.F. Schwarzlose Berlin - شوارتزوز و سون J.F

در نوامبر ۲۰۱۲، این مارک آلمانی با رونمایی از چهار عطر با الهام از عطرهای کلاسیک بازسازی شد و به بازار عرضه شد اما در رابطه با عطر Veronique Nyberg به منظور جلب توجه مصرف کننده مدرن طراحی شده است. عرضه عطر ۲۰ | ۲۰، یک گل تند با رایحه ی نعناع هندی غالب، خیلی خوب عمل خواهد کرد، همانطور که مارک آن را ترجیح داده می شود، و چون ما در حال گذر از این شرایط دشوار هستیم، تمرکز اصلی این شرکت برای سال ۲۰۲۰ است.

الموندو
معرفی عطر ادکلن دیور توباکلر

۲۰ | ۲۰ عصر طلایی دهه ۱۹۲۰ را جشن گرفت، دورانی افسانه ای با زرق و برقی عجیب، در سطح بین المللی، با عنوان “The Roaring 1920s” – بیستمین برند طلایی شناخته می شود. رایحه ای درخشان و خوب “برای شروع طلایی دهه ۲۰۲۰”. بنابراین، یک نعناع هندی خالص اما خنک تر و تازه و رایحه ی مخملی گل رز و شمعدانی روبرو می شوید و توسط نت های چوبی نجیب گرم می شود. ۲۰ | ۲۰ تفسیری معاصر از روح دهه ۱۹۲۰ است – پر زرق و برق وجذاب برای دهه های ۲۰۲۰ و نسل های X ، Y ، و Z. الهام Olfactory برای ۲۰ ۲۰ ، کلاسیک سیاه “CHIC” بود که عطر افسانه ای دهه ۱۹۲۰ بود. که ترکیب نعناع هندی تند و شیرین مخملی در آن دیده می شد. فرمول اصلی CHIC در یک فرآیند پیچیده از بطری های بایگانی شده اصلی از دهه ۱۹۲۰ و توسط J.F. Schwarzlose عطر Véronique Nyberg (MANE) مدرن سازی شد.

J.F. Schwarzlose Berlin 20 | 20

نت برتر: رز ، بنزوئین

نت میانی: نعناع هندی ، کهربا

نت پایه: فلفل صورتی ، شمعدانی

بعد از موفقیت بزرگ ۲۰ | ۲۰ ادو پرفیوم ۱۰۰میل لاکچری ادیشن، شرکت مستقر در برلین هم اکنون دو عطر پرفروش خود را، با نام های LEDER 6 و RAUSCH به عنوان ادو پرفیوم ۱۰۰میل لاکچری ادیشن ارائه شد. RAUSCH اولین نسخه عطر از برند در سال ۲۰۱۲ ارائه شد که حاوی نت های نارگاروتا (سیپریول)، نعناع هندی، آگاروود، چوب صندل، کهربا و وانیل است. لیدر۶  (که قبلاً توسط J.F. Schwarzlose Berlin شناخته شده بود) یک عطر چرمی برای زنان و مردان است. آفرینش جدید J. F. Schwarzlose Berlin میراث تاریخ عطر را با الهامات از برلین مدرن در یک حسی نفس گیر ترکیب می کند. “

الموندو
عطر زنانه روشاس گرل

پایه و اساس ترکیب لدر۶ عطری است به نام شرارتوزلو به نام “Spanisch Leder” (چرم اسپانیایی، ژانری که با عطرهای چرمی روسی متفاوت است) مجددا در یک ترکیب چرمی مدرن، شرقی و با امضای اعتیاد آور تفسیر شد، که به لطف طبیعی و نت های منحصر به فرد توسعه یافته است. نت اصلی باعث ایجاد اسمانتوس، گل چینی می شود که به پوست چرمی حسی ظریف می بخشد. جوهر گل زعفران تجربه افتتاح را تکمیل می کند، در حالی که قلب عطر نت های گرم وانیل ایجاد شده از طریق Jungle Essence TM را به تصویر می کشد. نت اصلی Spanisch Leder که توسط J.F. Schwarzlose Snehne ساخته شده است در سال ۱۹۲۱ ایجاد شد. یک بازی کامل از جوهر معطر و رزینوئید استایکس ژاپنی به Leder 6 شخصیت غیر سازنده، اغوا کننده و اعتیاد آور می دهد. هر دو عطر توسط عطر Véronique Nyberg ساخته شده است.

 

J.F. Schwarzlose Berlin Tradition Quality Since 1856 - شوارتزوز و سون J.F

 

گذشته از این، شرکت J.F Schwarzlose برلین نیز به همه گیری جهانی Covid-19 حساس بود و به همین دلیل آنها در اوایل آوریل یک ضدعفونی کننده دستی را به عنوان یک هدیه رایگان راه اندازی کردند. دلیل اینکه اکنون این مطلب را گنجانده ام، این است که مطلب در واقع به یک سنت بسیار قدیمی شرکت Schwarzlose برمی گردد که در ابتدا به عنوان داروخانه در سال ۱۸۵۶ تأسیس شد و ۱۲۰ سال پیش سیستم ضدعفونی کننده ای را ارائه داد که ۱۲۰ سال پیش توسط همان شریک تولید شده بود که محصول جدیدی را تهیه می کرد. ضدعفونی کننده دست!  سنت و مدرنیته، دست در دست هم. به معنای واقعی کلمه.

الموندو
رامون مونگال دبی کنار من
Gucci Guilty Intense Eau De Toilette For Men - شوارتزوز و سون J.F

کالکشن عطرهای مردانه الموندو

عطر سرد مردانه - مشاهده و خرید اینترنتی عطر و ادکلن خنک مردانه با بهترین قیمت و ارسال رایگان در فروشگاه الموندو کاملترین مرجع تخصصی عطر و ادکلن

مشاهده

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *